Weekend pod Warszawą - gdzie warto go spędzić?Weekend pod Warszawą - gdzie warto go spędzić?

Weekend to czas odpoczynku i z uwagi na to, że są to tylko dwa dni, warto spędzić go wyjątkowo i jak najlepiej wykorzystać przysługujący nam wolny czas. Warszawa i okolice są pełne atrakcji, spośród których dość trudno wybrać tę najlepszą. W artykule swoją uwagę skierujemy na obiekt, zlokalizowany nieopodal stolicy EVA Park Life & SPA, znajdujący się na południe od Warszawy Konstancinie-Jeziornie - mieście uzdrowisku.

Na początku było letnisko

Konstancin-Jeziorna początkowo słynęło jako podwarszawskie letnisko, którego historia sięga końca XIX wieku. Z biegiem czasu odkryto tam złoża leczniczej solanki i miejscowość z typowo letniskowej stała się uzdrowiskową. Od lat 70. XX wieku funkcjonuje tam tężnia solankowa przyciągająca wielu turystów nie tylko z Warszawy, ale również z innych zakątków województwa mazowieckiego oraz innych części Polski. Wraz z rozwojem uzdrowiskowej części zaczęły się pojawiać ośrodki oferujące nocleg w Konstancinie-Jeziornie. Do przedstawicieli tego trendu należy niewątpliwie obiekt EVA Park Life & SPA, oferujący noclegi, sale konferencyjne, usługi Spa & Wellness, część restauracyjną ze znakomitą kuchnią oraz basen solankowy.

Oferta dla firm

EVA Park Life & SPA posiada szeroką ofertę dla firm chcących zorganizować konferencję biznesową niedaleko Warszawy. Miejsce to posiada pokoje i apartamenty na wynajem w wysokim standardzie, a także cztery nowoczesne multimedialne sale konferencyjne oraz restauracyjną salę VIP. Sale są klimatyzowane z możliwością zaciemnienia. Do dyspozycji gości oddane są rzutniki, ekrany, odpowiednie nagłośnienie oraz dedykowana sieć Wi-Fi. Goście konferencji mogą korzystać również z części wypoczynkowej, a także SPA. Konferencja branżowa odbywająca się w weekendy w takim otoczeniu na pewno będzie nie tylko owocna, ale pozwoli naładować akumulatory przed nowymi wyzwaniami.

Śluby, wesela, imprezy okolicznościowe

Konstancin-Jeziorna to także doskonałe miejsce na ślub i wesele. Położenie tej uroczej miejscowości nieopodal Warszawy czyni z niej doskonały punkt z dala od miejskiego zgiełku. Obiekt oferuje również swoje progi młodym parom, które chciałyby spędzić tutaj swoje wesele. Bogate zaplecze noclegowe i gastronomiczne pozwoli zorganizować wesele jak i inne imprezy okolicznościowe w sposób kompleksowy. Goście na pewno będą zachwyceni i będą wspominać wesele bardzo przyjemnie.

Odpoczynek z dala od miejskiego chaosu

EVA Park Life & SPA to przede wszystkim dobre miejsce na spędzenie wolnego czasu z dala od codziennych spraw i jednocześnie na tyle blisko, żeby nie poczuć trudu męczącej podróży. Wnętrza pokoi i apartamentów urządzone są w nowoczesnym i eleganckim stylu, co sprzyja relaksowi. Goście ośrodka mogą korzystać z dostępnego na miejscu centrum SPA & Wellness, basenu solankowego, a także zajęć Aqua Fitness. Dla żądnych przygód i zwiedzania znajdują się w okolicy atrakcje turystyczne oraz urokliwe trasy spacerów. Osoby zainteresowane tym miejscem mogą zapoznać się ze szczegółami na stronie internetowej obiektu: https://evapark.pl/ 

odpoczynek

Skomentuj